H&M iletişim bilgileri

H&M Telefon Numarası0850 390 29 00
H&M WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
H&M Mail Adresihttps://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/contact-form.html
H&M AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
H&M Canlı Destekhttps://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/contact-form.html
H&M Web Sitesihttps://www2.hm.com/tr_tr/index.html

H&M Müşteri Hizmetleri

H&M müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, H&M WhatsApp hattı ve H&M iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm H&M iletişim bilgileri bu sayfada.

H&M Telefon

0850 390 29 00

H & M Hennes & Mauritz AB (kısa adı H&M) Stockholm merkezli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. 2019 itibarıyla, 74 ülkede 5,000 değişik isimli mağazalarda, 126,000 çalışanıyla hizmet vermektedir. İspanya merkezli Inditex ‘den sonra (Zara) dünyanın en büyük ikinci giyim mağazasıdır.

H&M Müşteri Hizmetleri

H&M 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 390 29 00 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak H&M 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. H&M ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

H&M Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, H&M iletişim mail adresi şu şekildedir: https://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/contact-form.html

H&M WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden H&M müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, H&M WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

H&M Canlı Destek

H&M canlı destek bağlantısını kullanarak H&M müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

H&M Canlı Destek: https://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/contact-form.html

H&M Adresi

H&M genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

H&M Genel Merkez Adresi: Maalesef bulunmamaktadır.

H&M Şikayet Hattı

H&M şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. H&M şikayet numarası: 0850 390 29 00 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın