DeFacto iletişim bilgileri

DeFacto Telefon Numarası0850 333 22 86
DeFacto WhatsApp Hattı0850 333 22 86
DeFacto Mail Adresihttps://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim
DeFacto AdresiDeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL
DeFacto Canlı Destekhttps://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim
DeFacto Web Sitesihttps://www.defacto.com.tr/

DeFacto Müşteri Hizmetleri

DeFacto müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, DeFacto WhatsApp hattı ve DeFacto iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm DeFacto iletişim bilgileri bu sayfada.

DeFacto olarak, 2005 yılında heyecanlı bir yolculuğa başladık. Türk modasına taze bir bakış açısı getirmek ve yepyeni, kaliteli ve özgün tasarımlarımızı dünyanın dört bir yanındaki tüketiciyle buluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolculukta, çok önemli işlere ve başarılara imza attık.

DeFacto Müşteri Hizmetleri

DeFacto 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 333 22 86 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak DeFacto 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. DeFacto ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

DeFacto Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, DeFacto iletişim mail adresi şu şekildedir: https://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim

DeFacto WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden DeFacto müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, DeFacto WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: 0850 333 22 86

DeFacto Canlı Destek

DeFacto canlı destek bağlantısını kullanarak DeFacto müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

DeFacto Canlı Destek: https://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim

DeFacto Adresi

DeFacto genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

DeFacto Genel Merkez Adresi: DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL

DeFacto Şikayet Hattı

DeFacto şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. DeFacto şikayet numarası: 0850 333 22 86 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın