LC Waikiki iletişim bilgileri

LC Waikiki Telefon Numarası444 4 529
LC Waikiki WhatsApp Hattı444 4 529
LC Waikiki Mail Adresimusteri@lcwaikiki.com
LC Waikiki Adresi15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 Bağcılar, İstanbul 34212
LC Waikiki Canlı Destekhttps://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/iletisim
LC Waikiki Web Sitesihttps://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

LC Waikiki müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, LC Waikiki WhatsApp hattı ve LC Waikiki iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm LC Waikiki iletişim bilgileri bu sayfada.

1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulan LC Waikiki, toptan satış amaçlı bir marka olarak ticari hayatına başlamıştır. Paris’te kurulup tescil edilen LC Waikiki, ilk etapta t-shirt ve sweatshirt tasarımları ile dikkat çekmiştir. Zaman içerisinde markanın kurucu iki ortağının ayrılmasıyla birlikte LC Waikiki, tek hissedar olarak George Amouyal’a geçmiştir. LC Waikiki’nin üreticisi ve aynı zamanda Türkiye lisansörü olan Taha grubuna bağlı Tema Tekstil ise 1997 yılında LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını satın almıştır.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

LC Waikiki 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 529 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak LC Waikiki 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. LC Waikiki ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

LC Waikiki Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, LC Waikiki iletişim mail adresi şu şekildedir: musteri@lcwaikiki.com

LC Waikiki WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden LC Waikiki müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, LC Waikiki WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: 444 4 529

LC Waikiki Canlı Destek

LC Waikiki canlı destek bağlantısını kullanarak LC Waikiki müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

LC Waikiki Canlı Destek: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/iletisim

LC Waikiki Adresi

LC Waikiki genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

LC Waikiki Genel Merkez Adresi: 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 Bağcılar, İstanbul 34212

LC Waikiki Şikayet Hattı

LC Waikiki şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. LC Waikiki şikayet numarası: 444 4 529 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın