etstur iletişim bilgileri

etstur Telefon Numarası444 0 387
etstur WhatsApp HattıBulunmuyor
etstur Mail AdresiBulunmuyor
etstur AdresiMerdivenköy Mh. Nur Sk. No:1/8 C Blok Kadıköy / İSTANBUL
etstur Canlı Destekhttps://canlidestek.etstur.com/BypassLoginForm/?isLogin=false
etstur Web Sitesihttps://www.etstur.com/

ets tur müşteri hizmetleri

etstur müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, etstur WhatsApp hattı ve etstur iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm etstur iletişim bilgileri bu sayfada.

Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası olan Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli bir seyahat tatil acentesi ve tur operatörüdür. 48 şehirde bulunan 150’den fazla acentenin yanı sıra, web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerine her yerden ulaşım sağlayan marka, Acente – Ulaşım – Rehberlik – Konaklama zincirini Türkiye’de ilk defa kurma unvanına da sahip. Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarda, tur paketleri, tatil köyü ve şehir oteli rezervasyonları, uçak bileti, araç kiralama gibi ürünlerle hizmet veren marka, en çok yolcu taşıyan ilk 10 tur operatörü içinde, 2014 senesi verilerine göre %56’lık pasta payına sahip.

Etstur, 1991 yılında Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere kuruldu. Hızla büyüyen marka, kısa sürede hizmet yelpazesine eklediği ürünler ve bünyesine kattığı markalar ile lider pozisyona geldi. Kuruluş yıllar içerisinde oluşturduğu, daha sonra Etsgroup çatısı altında toplanan, Voyage Hotels, Odamax.com, Didimtur, Jetset, Maxx Royal Resorts, Ucuzabilet, Etsmice markaları ile turizmin tüm gereklilikleri olan, ulaşım, konaklama ve acentecilik zincirini kurmuş oldu.

etstur Müşteri Hizmetleri

etstur 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 387 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak etstur 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. etstur ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

etstur Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, etstur iletişim mail adresi şu şekildedir: Bulunmuyor

etstur WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden etstur müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, etstur WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Bulunmuyor

etstur Canlı Destek

etstur canlı destek bağlantısını kullanarak etstur müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

etstur Canlı Destek: https://canlidestek.etstur.com/BypassLoginForm/?isLogin=false

etstur Adresi

etstur genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

etstur Genel Merkez Adresi: Merdivenköy Mh. Nur Sk. No:1/8 C Blok Kadıköy / İSTANBUL

etstur Şikayet Hattı

etstur şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. etstur şikayet numarası: 444 0 387 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın