Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma iletişim bilgileri

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Telefon Numarası183
Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma WhatsApp Hattı
Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Mail Adresi
Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma AdresiT.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Canlı Destek
Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Web Sitesihttps://www.aile.gov.tr/sss/engelli-ve-yasli-hizmetleri-genel-mudurlugu/alo-183-sosyal-destek/

183 Neyin numarası

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma WhatsApp hattı ve Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma iletişim bilgileri bu sayfada.

Alo 183 kadın, çocuk ve sosyal hizmetler danışma hattıdır. Şiddet ve istismara uğrayan kişilerin, yönlendirilmesi gereken en önemli bir yer olarak bilinmektedir.

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Müşteri Hizmetleri

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 183 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma iletişim mail adresi şu şekildedir:

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma WhatsApp hattı numarası şu şekildedir:

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Canlı Destek

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma canlı destek bağlantısını kullanarak Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Canlı Destek:

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Adresi

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Genel Merkez Adresi: T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma Şikayet Hattı

Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Çocuk ve Sosyal Hizmetler Danışma şikayet numarası: 183 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın