Xbox iletişim bilgileri

Xbox Telefon Numarasıhttps://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse
Xbox WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Xbox Mail Adresihttps://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse
Xbox AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Xbox Canlı Destekhttps://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse
Xbox Web Sitesihttps://www.xbox.com/tr-TR/

Xbox Müşteri Hizmetleri

Xbox müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Xbox WhatsApp hattı ve Xbox iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Xbox iletişim bilgileri bu sayfada.

Xbox Müşteri Hizmetleri

Xbox 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Xbox 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Xbox ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Xbox Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Xbox iletişim mail adresi şu şekildedir: https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse

Xbox WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Xbox müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Xbox WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Xbox Canlı Destek

Xbox canlı destek bağlantısını kullanarak Xbox müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Xbox Canlı Destek: https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse

Xbox Adresi

Xbox genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Xbox Genel Merkez Adresi: Maalesef bulunmamaktadır.

Xbox Şikayet Hattı

Xbox şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Xbox şikayet numarası: https://support.xbox.com/tr-TR/help/hardware-network/browse olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın