TTNET iletişim bilgileri

TTNET Telefon Numarası444 1 444
TTNET WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
TTNET Mail Adresihttps://www.turktelekom.com.tr/destek/sayfalar/bireysel-musterilerimiz-sikayet-kaydi.aspx
TTNET AdresiTurgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara
TTNET Canlı Destekhttps://www.turktelekom.com.tr/destek/sayfalar/bireysel-musterilerimiz-sikayet-kaydi.aspx
TTNET Web Sitesihttps://www.turktelekom.com.tr/

TTNET Müşteri Hizmetleri

TTNET müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TTNET WhatsApp hattı ve TTNET iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm TTNET iletişim bilgileri bu sayfada.

TTNET, Türkiye’de internet sağlayıcısı iletişim ve teknoloji şirketi olarak 26 Nisan 2006 tarihinde Türk Telekom Grubunun bir üyesi olarak kurulmuştur. 14 Mayıs 2006 tarihinde “İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı” alarak faaliyetlerine başlamıştır. 26 Ocak 2016 tarihinde feshedilerek mevcut abonelerine Türk Telekom markası altında hizmet vermeye başlamıştır.

TTNET, 2016 yılı başında Türk Telekom’un mobil, sabit ses, sabit geniş bant ve TV alanında hizmet veren markalarını tek “Türk Telekom” markası altında birleştirmesiyle beraber marka kimliğini yitirmiştir. Bugün, TTNET AŞ adıyla Türk Telekom markası altında tüzel kişiliğini sürdürmekte ve Türk Telekom Grubunun kurumsal ve bireysel perakende internet servis sağlayıcısı olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

TTNET Müşteri Hizmetleri

TTNET 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 444 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak TTNET 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. TTNET ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

TTNET Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, TTNET iletişim mail adresi şu şekildedir: https://www.turktelekom.com.tr/destek/sayfalar/bireysel-musterilerimiz-sikayet-kaydi.aspx

TTNET WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden TTNET müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, TTNET WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

TTNET Canlı Destek

TTNET canlı destek bağlantısını kullanarak TTNET müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

TTNET Canlı Destek: https://www.turktelekom.com.tr/destek/sayfalar/bireysel-musterilerimiz-sikayet-kaydi.aspx

TTNET Adresi

TTNET genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

TTNET Genel Merkez Adresi: Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara

TTNET Şikayet Hattı

TTNET şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. TTNET şikayet numarası: 444 1 444 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın