Trendyol iletişim bilgileri

Trendyol Telefon Numarası0 212 331 0 200
Trendyol WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Trendyol Mail AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Trendyol AdresiDSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul
Trendyol Canlı Destekhttps://www.trendyol.com/yardim/sorular?liveChat=True
Trendyol Web Sitesihttps://www.trendyol.com

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trendyol WhatsApp hattı ve Trendyol iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Trendyol iletişim bilgileri bu sayfada.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 331 0 200 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Trendyol 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Trendyol ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Trendyol Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Trendyol iletişim mail adresi şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Trendyol WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Trendyol müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Trendyol WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Trendyol Canlı Destek

Trendyol canlı destek bağlantısını kullanarak Trendyol müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Trendyol Canlı Destek: https://www.trendyol.com/yardim/sorular?liveChat=True

Trendyol Adresi

Trendyol genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Trendyol Genel Merkez Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Şikayet Hattı

Trendyol şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Trendyol şikayet numarası: 0 212 331 0 200 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın