Torku iletişim bilgileri

Torku Telefon Numarası444 75 70
Torku WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Torku Mail Adresitorku@torku.com.tr
Torku AdresiBeyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
Torku Canlı Destekhttps://torku.com.tr/iletisim-formu
Torku Web Sitesihttps://torku.com.tr/

Torku Müşteri Hizmetleri

Torku müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Torku WhatsApp hattı ve Torku iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Torku iletişim bilgileri bu sayfada.

Konya Şeker’in iştirakı olarak bilinen Torku; 2007 yılında Konya’nın Meram ilçesinde kurulmuştur. Ürün yelpazesi çok geniş olan şirket; yüzlerce kategoride gıda ürünleri üretip tüketicilerle buluşturmaktadır. Kalitesi, uygun fiyatı ve ürün çeşitliliği ile son yıllarda ön plana çıkan markalardan biri olmayı başarmıştır.

Torku Müşteri Hizmetleri

Torku 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 75 70 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Torku 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Torku ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Torku Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Torku iletişim mail adresi şu şekildedir: torku@torku.com.tr

Torku WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Torku müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Torku WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Torku Canlı Destek

Torku canlı destek bağlantısını kullanarak Torku müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Torku Canlı Destek: https://torku.com.tr/iletisim-formu

Torku Adresi

Torku genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Torku Genel Merkez Adresi: Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA

Torku Şikayet Hattı

Torku şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Torku şikayet numarası: 444 75 70 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın