SONY iletişim bilgileri

SONY Telefon Numarası444 76 69
SONY WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
SONY Mail Adresihttps://services.sony.com.tr/supportmvc/tr/Contact/Email?cat=headphones-hp
SONY AdresiSaray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:10 Onur Ofis Park Plaza, 34768 Umraniye, Istanbul
SONY Canlı DestekMaalesef bulunmamaktadır.
SONY Web Sitesihttps://www.sony.com.tr/

SONY Müşteri Hizmetleri

SONY müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, SONY WhatsApp hattı ve SONY iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm SONY iletişim bilgileri bu sayfada.

7 Mayıs 1946 tarihinde Japonya’nın Tokyo şehrinde kurulan Sony; dünyanın önde gelen elektronik firmalarından biri olarak bilinir. Oyun konsolu, kulaklık gibi sektörlerin lideri olan Sony, Tüketici elektroniği & Uzmanlaşmış elektronik gereçler, televizyon, İletişim gereçleri, Yarı iletken Elektronik gereç ve parçaları, Batarya, Kimya sektörü, Sinema & televizyon programları, Müzik gibi kategorilerde de ürünleriyle bilinmektedir.

SONY Müşteri Hizmetleri

SONY 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 76 69 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak SONY 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. SONY ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

SONY Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, SONY iletişim mail adresi şu şekildedir: https://services.sony.com.tr/supportmvc/tr/Contact/Email?cat=headphones-hp

SONY WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden SONY müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, SONY WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

SONY Canlı Destek

SONY canlı destek bağlantısını kullanarak SONY müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

SONY Canlı Destek: Maalesef bulunmamaktadır.

SONY Adresi

SONY genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

SONY Genel Merkez Adresi: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:10 Onur Ofis Park Plaza, 34768 Umraniye, Istanbul

SONY Şikayet Hattı

SONY şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. SONY şikayet numarası: 444 76 69 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın