Siemens iletişim bilgileri

Siemens Telefon Numarası444 66 88
Siemens WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Siemens Mail AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Siemens AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Siemens Canlı Destekhttps://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/musteri-hizmetleri/destek-merkezi/sorun-giderme/servis-asistani
Siemens Web Sitesihttps://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/

Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Siemens WhatsApp hattı ve Siemens iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Siemens iletişim bilgileri bu sayfada.

Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 444 66 88 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Siemens 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Siemens ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Siemens Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Siemens iletişim mail adresi şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Siemens WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Siemens müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Siemens WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Siemens Canlı Destek

Siemens canlı destek bağlantısını kullanarak Siemens müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Siemens Canlı Destek: https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/musteri-hizmetleri/destek-merkezi/sorun-giderme/servis-asistani

Siemens Adresi

Siemens genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Siemens Genel Merkez Adresi: Maalesef bulunmamaktadır.

Siemens Şikayet Hattı

Siemens şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Siemens şikayet numarası: 444 66 88 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın