Sebamed iletişim bilgileri

Sebamed Telefon Numarası0850 737 74 46
Sebamed WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Sebamed Mail AdresiISTMusteriSikayet@perrigo.com
Sebamed AdresiPerrigo Kişisel Bakım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1A Ofis Blok 5. Kat Nida Kule Göztepe/ İstanbul
Sebamed Canlı DestekMaalesef bulunmamaktadır.
Sebamed Web Sitesihttps://www.sebamed.com.tr/

Sebamed Müşteri Hizmetleri

Sebamed müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sebamed WhatsApp hattı ve Sebamed iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Sebamed iletişim bilgileri bu sayfada.

Sebamed Müşteri Hizmetleri

Sebamed 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 737 74 46 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Sebamed 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Sebamed ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sebamed Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Sebamed iletişim mail adresi şu şekildedir: ISTMusteriSikayet@perrigo.com

Sebamed WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Sebamed müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Sebamed WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Sebamed Canlı Destek

Sebamed canlı destek bağlantısını kullanarak Sebamed müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Sebamed Canlı Destek: Maalesef bulunmamaktadır.

Sebamed Adresi

Sebamed genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Sebamed Genel Merkez Adresi: Perrigo Kişisel Bakım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1A Ofis Blok 5. Kat Nida Kule Göztepe/ İstanbul

Sebamed Şikayet Hattı

Sebamed şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sebamed şikayet numarası: 0850 737 74 46 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın