Philip Morris SA iletişim bilgileri

Philip Morris SA Telefon Numarası+90 216 544 30 00
Philip Morris SA WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Philip Morris SA Mail AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Philip Morris SA AdresiKüçükçamlıca Mahallesi, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 58-58/1 Küçükçamlıca - Üsküdar - 34696 - İSTANBUL
Philip Morris SA Canlı DestekMaalesef bulunmamaktadır.
Philip Morris SA Web Sitesihttps://www.pmi.com/markets/turkey---pmsa/tr

Philip Morris SA Müşteri Hizmetleri

Philip Morris SA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Philip Morris SA WhatsApp hattı ve Philip Morris SA iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Philip Morris SA iletişim bilgileri bu sayfada.

PHİLSA, 1991 yılında Philip Morris’in %75 ve Sabancı Holding’in %25 ortaklığıyla kurulmuştur. 1992 yılının sonlarına doğru faaliyetlerine başlayan İzmir-Torbalı’daki Fabrika, uzman kadrosu ve en son teknolojiye yaptığı yatırımlar ile dünya standartlarında bir tesis olarak itibarını güçlendirmiştir. Yaklaşık 1200 çalışanı ile PHİLSA, Türkiye pazarı ve dış pazarlar için 250 farklı çeşit ürün üretmektedir.

Marlboro, Parliament, Lark, L&M, Muratti, Chesterfield gibi ürünleri üretmektedir.

Philip Morris SA Müşteri Hizmetleri

Philip Morris SA 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası +90 216 544 30 00 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Philip Morris SA 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Philip Morris SA ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Philip Morris SA Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Philip Morris SA iletişim mail adresi şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Philip Morris SA WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Philip Morris SA müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Philip Morris SA WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Philip Morris SA Canlı Destek

Philip Morris SA canlı destek bağlantısını kullanarak Philip Morris SA müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Philip Morris SA Canlı Destek: Maalesef bulunmamaktadır.

Philip Morris SA Adresi

Philip Morris SA genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Philip Morris SA Genel Merkez Adresi: Küçükçamlıca Mahallesi, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 58-58/1 Küçükçamlıca - Üsküdar - 34696 - İSTANBUL

Philip Morris SA Şikayet Hattı

Philip Morris SA şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Philip Morris SA şikayet numarası: +90 216 544 30 00 olarak belirtilmiştir.

“Philip Morris SA Müşteri Hizmetleri” üzerine bir yorum

  1. Uzun zamandır Marlboro Red long uzun sigara içicisiyim son üç aydır sigaranızdan memnun değilim içinden kıyılmamış çöp parçaları çıkmakta ve içimi de zorluk yapmaktadır bu yüzden sigaramı değiştirmek zorunda kaldım bilginize

    Cevapla

Yorum yapın