OPPO iletişim bilgileri

OPPO Telefon Numarası08504336776
OPPO WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
OPPO Mail Adresisupport.tr@oppo.com
OPPO Adresihttps://support.oppo.com/tr/
OPPO Canlı Destekhttps://chat-support.oppo.com/chat?c=tr
OPPO Web Sitesihttps://www.oppo.com/tr/

OPPO Müşteri Hizmetleri

OPPO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, OPPO WhatsApp hattı ve OPPO iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm OPPO iletişim bilgileri bu sayfada.

BBK Electronics şirketinin alt markası olarak 2004 yılında Çin merkezli olarak kurulan OPPO; dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisi olarak bilinir. 40 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır.

OPPO Müşteri Hizmetleri

OPPO 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 08504336776 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak OPPO 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. OPPO ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

OPPO Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, OPPO iletişim mail adresi şu şekildedir: support.tr@oppo.com

OPPO WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden OPPO müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, OPPO WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

OPPO Canlı Destek

OPPO canlı destek bağlantısını kullanarak OPPO müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

OPPO Canlı Destek: https://chat-support.oppo.com/chat?c=tr

OPPO Adresi

OPPO genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

OPPO Genel Merkez Adresi: https://support.oppo.com/tr/

OPPO Şikayet Hattı

OPPO şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. OPPO şikayet numarası: 08504336776 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın