Keenetic iletişim bilgileri

Keenetic Telefon Numarası02167093200
Keenetic WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Keenetic Mail Adresidestek@keenetic.com.tr
Keenetic AdresiKeenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. Sahrayıcedit Mah. Halk Sok. Golden Plaza A Blok No:27/3 Kadıköy, İstanbul
Keenetic Canlı Destekhttps://help.keenetic.com/hc/tr/requests/new
Keenetic Web Sitesihttps://keenetic.com.tr/tr

Keenetic Müşteri Hizmetleri

Keenetic müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Keenetic WhatsApp hattı ve Keenetic iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Keenetic iletişim bilgileri bu sayfada.

Keenetic Müşteri Hizmetleri

Keenetic 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 02167093200 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Keenetic 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Keenetic ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Keenetic Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Keenetic iletişim mail adresi şu şekildedir: destek@keenetic.com.tr

Keenetic WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Keenetic müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Keenetic WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Keenetic Canlı Destek

Keenetic canlı destek bağlantısını kullanarak Keenetic müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Keenetic Canlı Destek: https://help.keenetic.com/hc/tr/requests/new

Keenetic Adresi

Keenetic genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Keenetic Genel Merkez Adresi: Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. Sahrayıcedit Mah. Halk Sok. Golden Plaza A Blok No:27/3 Kadıköy, İstanbul

Keenetic Şikayet Hattı

Keenetic şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Keenetic şikayet numarası: 02167093200 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın