inegöl psikoteknik iletişim bilgileri

inegöl psikoteknik Telefon Numarası05520028404
inegöl psikoteknik WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
inegöl psikoteknik Mail Adresiinegolguvenpsikoteknik@gmail.com
inegöl psikoteknik AdresiSüleymaniye Mah. Mimar Sinan Cad. No:64/5 (İnegöl Devlet Hastanesi karşısı)
inegöl psikoteknik Canlı DestekMaalesef bulunmamaktadır.
inegöl psikoteknik Web Sitesihttps://inegolpsikoteknik.com.tr/

İnegöl Psikoteknik

inegöl psikoteknik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, inegöl psikoteknik WhatsApp hattı ve inegöl psikoteknik iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm inegöl psikoteknik iletişim bilgileri bu sayfada.

Ticari araç sürücülerini fiziksel ve zihinsel yönden değerlendirme yarayan psikoteknik değerlendirme sistemi bir simülatör eşliğinde yaklaşık bir saat süren bir test ile yapılmaktadır. Test boyunca teste giren adaya psikolog eşlik etmektedir.  Ticari araç sürücüleri psikoteknik belgesinin ne olduğunu, nasıl alındığını ve nereden alındığını merak etmektedir. Psikoteknik değerlendirme belgesi ülkemizde de sıkça denetimlerde istenen bir değerlendirme raporudur.

Randevu alıp gittiğiniz bir psikoteknik değerlendirme merkezinde yaklaşık 1 saat içinde inegöl psikoteknik belgesi oluşturulmaktadır. Psikoteknik değerlendirme raporu psikolog tarafından test simülatöründen alınan veriler sonucu oluşturulmaktadır. Psikoteknik değerlendirme raporunun oluşturulması için girilen test yaklaşık bir saat sürmektedir. Bir simülatör tarafından gerçekleştirilen 12 adet testten oluşmaktadır. Her test kendi içinde farklı görevlere hizmet etmektedir. Bütün testlerden önce simülatör üzerinde bulunan bilgisayar tarafından sesli bir biçimde testler anlatılmaktadır. Her test başlangıcında sesli anlatımlar bulunmaktadır. Bu sesli anlatımlar bittiğinde aday asıl teste bire bir benzeyen deneme testleri çözmektedir.

Deneme testleri asıl testten kısa sürmekte ve adayı asıl teste hazırlamaktadır. Stres ve heyecanı bulunan aday testin öncesinde sesli anlatım ve deneme testleri uyguladığında hem stresi ve heyecanı azalmakta hem de teste daha iyi uyum sağlamaktadır. inegöl psikoteknik raporu alırken testler bilinenin aksine zor değildir. Testlerden önce uygulanan denemeler de adayın testi daha iyi anlamasını sağlamaktadır. Her testin kendine göre zaman sınırlaması bulunmaktadır. Adaydan istenen mümkün olan en kısa sürede en doğru yanıtları vermesidir. Adayın test süresinin en az 1 saat olması gerekmektedir.

1 saatin altındaki testler geçersiz sayılmaktadır. Testlerin bitiminde bilgisayardan alınan sonuçlar sisteme işlenmektedir. Sisteme işlenen sonuçların e-devlette görünmesi ve denetimlerde sorun yaratmaması için psikiyatrist tarafından raporun onaylanması gerekmektedir. Raporun sisteme yüklenmesinden sonraki 45 günlük sürede bir psikiyatriste gitmeniz ve raporu onaylatmanız gerekmektedir.

inegöl psikoteknik Müşteri Hizmetleri

inegöl psikoteknik 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 05520028404 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak inegöl psikoteknik 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. inegöl psikoteknik ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

inegöl psikoteknik Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, inegöl psikoteknik iletişim mail adresi şu şekildedir: inegolguvenpsikoteknik@gmail.com

inegöl psikoteknik WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden inegöl psikoteknik müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, inegöl psikoteknik WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

inegöl psikoteknik Canlı Destek

inegöl psikoteknik canlı destek bağlantısını kullanarak inegöl psikoteknik müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

inegöl psikoteknik Canlı Destek: Maalesef bulunmamaktadır.

inegöl psikoteknik Adresi

inegöl psikoteknik genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

inegöl psikoteknik Genel Merkez Adresi: Süleymaniye Mah. Mimar Sinan Cad. No:64/5 (İnegöl Devlet Hastanesi karşısı)

inegöl psikoteknik Şikayet Hattı

inegöl psikoteknik şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. inegöl psikoteknik şikayet numarası: 05520028404 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın