Gardrops iletişim bilgileri

Gardrops Telefon NumarasıBulunmuyor
Gardrops WhatsApp HattıBulunmuyor
Gardrops Mail Adresidestek@gardrops.com
Gardrops AdresiOSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye
Gardrops Canlı DestekBulunmuyor
Gardrops Web Sitesihttps://gardrops.com/

Gardrops İletişim Adresleri

Gardrops müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Gardrops WhatsApp hattı ve Gardrops iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Gardrops iletişim bilgileri bu sayfada.

Gardrops Ertuğrul Özpolat tarafından kurulmuştur. Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişimdir. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyerek ürünlerini satmaktadır.

Gardrops Müşteri Hizmetleri

Gardrops 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası Bulunmuyor olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Gardrops 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Gardrops ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gardrops Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Gardrops iletişim mail adresi şu şekildedir: destek@gardrops.com

Gardrops WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Gardrops müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Gardrops WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Bulunmuyor

Gardrops Canlı Destek

Gardrops canlı destek bağlantısını kullanarak Gardrops müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Gardrops Canlı Destek: Bulunmuyor

Gardrops Adresi

Gardrops genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Gardrops Genel Merkez Adresi: OSMANAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. No:22 D:4 Kadıköy/İstanbul Türkiye

Gardrops Şikayet Hattı

Gardrops şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Gardrops şikayet numarası: Bulunmuyor olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın