Facebook iletişim bilgileri

Facebook Telefon NumarasıMaalesef bulunmamaktadır, canlı destek ve mail adresi bağlantılarından yardım alabilirsiniz.
Facebook WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Facebook Mail Adresihttps://tr-tr.facebook.com/help/?ref=pf
Facebook AdresiMaalesef bulunmamaktadır.
Facebook Canlı Destekhttps://tr-tr.facebook.com/help/?ref=pf
Facebook Web Sitesihttps://tr-tr.facebook.com/

Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Facebook WhatsApp hattı ve Facebook iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Facebook iletişim bilgileri bu sayfada.

Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası Maalesef bulunmamaktadır, canlı destek ve mail adresi bağlantılarından yardım alabilirsiniz. olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Facebook 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Facebook ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Facebook Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Facebook iletişim mail adresi şu şekildedir: https://tr-tr.facebook.com/help/?ref=pf

Facebook WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Facebook müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Facebook WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Facebook Canlı Destek

Facebook canlı destek bağlantısını kullanarak Facebook müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Facebook Canlı Destek: https://tr-tr.facebook.com/help/?ref=pf

Facebook Adresi

Facebook genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Facebook Genel Merkez Adresi: Maalesef bulunmamaktadır.

Facebook Şikayet Hattı

Facebook şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Facebook şikayet numarası: Maalesef bulunmamaktadır, canlı destek ve mail adresi bağlantılarından yardım alabilirsiniz. olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın