Eti iletişim bilgileri

Eti Telefon Numarası0216 651 0 384
Eti WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Eti Mail Adresibilgi@etietieti.com
Eti AdresiHoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No:11 Tepebaşı/Eskişehir
Eti Canlı DestekMaalesef bulunmamaktadır.
Eti Web Sitesihttps://www.etietieti.com/

Eti Müşteri Hizmetleri

Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Eti WhatsApp hattı ve Eti iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Eti iletişim bilgileri bu sayfada.

Firuz Kanatlı tarafından 1962 yılında Eskişehir merkezli olarak kurulan Eti; Türkiye’nin en büyük hazır gıda üreten markalarından birisidir. Şirketin genel merkezi halen Eskişehir’de bulunmaktadır. 7 binden fazla çalışanı bulunan Eti; kurabiye, çikolata, gofret, bisküvi gibi onlarca kategoride çeşitli ürünleriyle ön plana çıkmaktadır.

 

https://docs.google.com/document/d/16b0RNb7SyKxuo9-PI6Bjjj7BsNsOkRkjEJCLAS6bCds/edit?usp=sharing

Eti Müşteri Hizmetleri

Eti 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0216 651 0 384 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Eti 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Eti ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eti Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Eti iletişim mail adresi şu şekildedir: bilgi@etietieti.com

Eti WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Eti müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Eti WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Eti Canlı Destek

Eti canlı destek bağlantısını kullanarak Eti müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Eti Canlı Destek: Maalesef bulunmamaktadır.

Eti Adresi

Eti genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Eti Genel Merkez Adresi: Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No:11 Tepebaşı/Eskişehir

Eti Şikayet Hattı

Eti şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Eti şikayet numarası: 0216 651 0 384 olarak belirtilmiştir.

“Eti Müşteri Hizmetleri” üzerine bir yorum

  1. Merhaba adım Hasan Şimşek İzmir Çiğli’de ikamet etmekteyim ugün İzmir Karşıyaka Mavişehir CarrefourSA mağazasında Antep fıstıklı Eti çikolatasını aldım açtığımda çikolatanın içi küflenmiş ve içinde kurt bulunmaktadır ilgili konuyu henüz kimseyle paylaşmadım size bildirmek istedim ürün şu anda elimde fişi ile birlikte elimde duruyor

    Cevapla

Yorum yapın