Dyson iletişim bilgileri

Dyson Telefon Numarası0850 532 11 44
Dyson WhatsApp Hattı05380984267
Dyson Mail Adresidestek@dyson.com.tr
Dyson AdresiDyson Turkey Ltd, İçerenköy Mah, Umut Sk. Quick Tower Plaza No:10-12 K.9, 34752 Ataşehir/İstanbul
Dyson Canlı Destekhttps://www.dyson.com.tr/destek/iletisime-gecin
Dyson Web Sitesihttps://www.dyson.com.tr/

Dyson Müşteri Hizmetleri

Dyson müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Dyson WhatsApp hattı ve Dyson iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Dyson iletişim bilgileri bu sayfada.

İngiltere, Bath yakınlarındaki bir garajda hayata geçen Dyson, kurulduğu 1993 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. İlk torbasız elektrikli süpürge olan DC01’in 1993 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Dyson, saç bakımı, hava temizleme, robotik, aydınlatma ve el kurutma alanlarında problem çözücü teknolojiler tasarlıyor. Birleşik Krallık’ta Malmesbury ve Hullavington’da 800 dönümlük bir alana yayılan iki teknoloji kampüsü ve Singapur’da küresel bir genel merkezi bulunan Dyson, 6.000 mühendis ve bilim insanı da dahil olmak üzere, küresel olarak doğrudan 14.000’den fazla kişiyi istihdam ediyor. Uluslararası alanda 83 pazarda ürünlerini teknoloji severler ile buluşturuyor.

Dyson, katı hal pil hücreleri, yüksek hızlı elektrik motorları, görüntü sistemleri, makine öğrenimi teknolojileri ve yapay zekaya odaklanan küresel ekiplerle yeni teknolojiler geliştirmek için iddialı planlar gerçekleştiriyor. Dyson’ın şirket içi robotik ekibi, Birleşik Krallık’taki en büyük ekiplerden biridir. Büyüyen kurum içi faaliyetin yanı sıra, Imperial College London’daki Dyson Robotics Laboratuvar, uzun vadeli araştırma programını sürdürüyor.

Dyson Mühendislik ve Teknoloji Enstitüsü, geleneksel bir üniversitenin akademik titizliğini küresel bir teknoloji şirketinde uygulamalı ve gerçek dünya deneyimiyle birleştiren yeni bir eğitim modeli sunuyor. 2002 yılında kurulan James Dyson Vakfı ise, bir hayır kurumu olarak aday mühendisleri güçlendirmek, eğitimde mühendisliği desteklemek ve tıbbi araştırmalara yatırım yapmak için uluslararası olarak çalışıyor. Vakfın, tasarım ve mühendislik öğrencileri için her yıl düzenlediği uluslararası tasarım yarışması James Dyson Ödülleri ise 2005’ten bu yana, mali olarak yaklaşık 250 icadı destekledi.

Dyson Müşteri Hizmetleri

Dyson 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 532 11 44 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Dyson 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Dyson ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dyson Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Dyson iletişim mail adresi şu şekildedir: destek@dyson.com.tr

Dyson WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Dyson müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Dyson WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: 05380984267

Dyson Canlı Destek

Dyson canlı destek bağlantısını kullanarak Dyson müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Dyson Canlı Destek: https://www.dyson.com.tr/destek/iletisime-gecin

Dyson Adresi

Dyson genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Dyson Genel Merkez Adresi: Dyson Turkey Ltd, İçerenköy Mah, Umut Sk. Quick Tower Plaza No:10-12 K.9, 34752 Ataşehir/İstanbul

Dyson Şikayet Hattı

Dyson şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Dyson şikayet numarası: 0850 532 11 44 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın