Columbia iletişim bilgileri

Columbia Telefon Numarası0 (850) 200 11 41
Columbia WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Columbia Mail Adresibilgi@gozalan.com.tr
Columbia AdresiCON-TEKS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. KARAYOLLARI MAH. 563 SOK. NO: 1A/1 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL KÜÇÜKKÖY
Columbia Canlı Destekhttps://www.columbia.com.tr/contact
Columbia Web Sitesihttps://www.columbia.com.tr/

Columbia Müşteri Hizmetleri

Columbia müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Columbia WhatsApp hattı ve Columbia iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Columbia iletişim bilgileri bu sayfada.

Columbia Sportswear, kışlık giyim ve spor giyim üreticiliği ve dağıtıcılığını yapan Amerikan bir firmadır. Firma 1938 yılında Paul Lamfrom tarafından kurulmuştur. Paul Lamfrom ayni zamanda firmanın şu anki yönetim kurlu başkanının babasıdır. Firmanın merkezi Washington County, Oregon. ABD de bulunmaktadır.

Columbia Müşteri Hizmetleri

Columbia 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0 (850) 200 11 41 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Columbia 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Columbia ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Columbia Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Columbia iletişim mail adresi şu şekildedir: bilgi@gozalan.com.tr

Columbia WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Columbia müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Columbia WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Columbia Canlı Destek

Columbia canlı destek bağlantısını kullanarak Columbia müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Columbia Canlı Destek: https://www.columbia.com.tr/contact

Columbia Adresi

Columbia genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Columbia Genel Merkez Adresi: CON-TEKS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. KARAYOLLARI MAH. 563 SOK. NO: 1A/1 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL KÜÇÜKKÖY

Columbia Şikayet Hattı

Columbia şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Columbia şikayet numarası: 0 (850) 200 11 41 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın