Bosch Kombi iletişim bilgileri

Bosch Kombi Telefon Numarası
Bosch Kombi WhatsApp Hattı
Bosch Kombi Mail Adresi
Bosch Kombi Adresi
Bosch Kombi Canlı Destek
Bosch Kombi Web Sitesi

Bosch Kombi Arıza Kodları

Bosch Kombi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bosch Kombi WhatsApp hattı ve Bosch Kombi iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Bosch Kombi iletişim bilgileri bu sayfada.

Bosch kombi arıza, hata kodları, anlamları ve çözümleri neler?

Bosch Kombi 2 adet yatık t uyarısı

Kombi herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kombi ilk çalıştırma esnasında ya da yaz konumundan veya kış konumuna alındığın böyle bir uyarı verebilir. Kombi 15-20 dakika çalıştıktan sonra içerisindeki yoğuşma sifon suyu kabı dolar ve yatık T uyarısı otomatik olarak kapanmaktadır.

Lo Uyarısı

Kombi çocuk kilidi açık( Lock ). Kilit simgesine basılı tutarak tuş kilidini kapatın.

Bosch Kombi A7 Arıza Kodu: Sıcak Su Sensör Aızası

Kombi sıcak su sensörü arızası olduğu zaman Bosch kombi ekranında A7 arıza kodu görülür. Kullanım suyuna ait sıcaklık sensörü arızalanmış veya kablolarda kopmalar olabilir. Sorun devam ederse servisi arayınız.

A8 Arıza Kodu

Kombi cihazınızın BUS iletişimindeki sorun sonucu ortaya çıkan arıza kodudur. Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol ediniz. Sorun devam ederse servisinizi arayın.

B1 Arıza Kodu

Kombi Kod anahtarı cihaz tarafından algılanmadığında ortaya çıkan arıza kodudur. Servis ile irtibata geçin.

B2 yada B3 Arıza Kodu

Bosch kombilerde B2 – B3 hata kodu elektronik kart arızasından dolayı kaynaklanmaktadır. Cihaz kartının değişmesi gerekebilir.

C1 Arıza Kodu: Hava Akış Sorunu

Kombinin dış hava termostat kablolarının kontrol edin. Kombiniz CC hata kodu gösteriyorsa dış hava termostatı algılanmıyor veya arızalı olabilir.

C4 Arıza Kodu: Baca Çekişinde Sorun

C4 arıza kodunun sebepleri aşağıda sıralanmıştır.

1)Baca ek yerlerinden çıkmış olabilir.

2)Baca uzun olabilir. Ek baca ilaveleri ile C4 sorununa neden olabilir.

3)Fan motoru arızalı olabilir.

 

C6 Arıza Kodu: Prosestad Arızası

Bu kodun anlamı prosestad arızası demektir. Bu arıza elektronik ana kartın sorunlu olmasından dolayı olmaktadır. Çözüm için kartın tamiri veya değişimi gerekir.

CC Arıza Kodu: Dış Hava Sensör Arızası

Kombi tarafından dış hava sensörü algılanamıyor olmasından kaynaklı arıza kodudur. Dış hava termostatı varsa bağlantı kablosunu kontrol edin. dış hava tesmostatı yoksa anakart arızası olabilir. Arızanın kesin çözümü için servisi arayınız.

Bosch Kombi Müşteri Hizmetleri

Bosch Kombi 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Bosch Kombi 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Bosch Kombi ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bosch Kombi Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Bosch Kombi iletişim mail adresi şu şekildedir:

Bosch Kombi WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Bosch Kombi müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Bosch Kombi WhatsApp hattı numarası şu şekildedir:

Bosch Kombi Canlı Destek

Bosch Kombi canlı destek bağlantısını kullanarak Bosch Kombi müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Bosch Kombi Canlı Destek:

Bosch Kombi Adresi

Bosch Kombi genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Bosch Kombi Genel Merkez Adresi:

Bosch Kombi Şikayet Hattı

Bosch Kombi şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bosch Kombi şikayet numarası: olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın