BluTV iletişim bilgileri

BluTV Telefon Numarası0850 210 52 58
BluTV WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
BluTV Mail Adresihttps://destek.blutv.com/hc/tr/requests/new
BluTV AdresiBilinmemektedir.
BluTV Canlı Destekhttps://destek.blutv.com/hc/tr/requests/new
BluTV Web Sitesihttps://www.blutv.com/

BluTV Müşteri Hizmetleri

BluTV müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BluTV WhatsApp hattı ve BluTV iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm BluTV iletişim bilgileri bu sayfada.

BluTV Müşteri Hizmetleri

BluTV 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 210 52 58 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak BluTV 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. BluTV ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

BluTV Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, BluTV iletişim mail adresi şu şekildedir: https://destek.blutv.com/hc/tr/requests/new

BluTV WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden BluTV müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, BluTV WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

BluTV Canlı Destek

BluTV canlı destek bağlantısını kullanarak BluTV müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

BluTV Canlı Destek: https://destek.blutv.com/hc/tr/requests/new

BluTV Adresi

BluTV genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

BluTV Genel Merkez Adresi: Bilinmemektedir.

BluTV Şikayet Hattı

BluTV şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. BluTV şikayet numarası: 0850 210 52 58 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın