Bim iletişim bilgileri

Bim Telefon Numarası(0216) 564 03 03
Bim WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
Bim Mail Adresihttps://www.bim.com.tr/Categories/679/bize-ulasin.aspx
Bim AdresiBİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Bim Canlı Destekhttps://www.bim.com.tr/Categories/679/bize-ulasin.aspx
Bim Web Sitesihttps://www.bim.com.tr/

Bim Müşteri Hizmetleri

Bim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bim WhatsApp hattı ve Bim iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm Bim iletişim bilgileri bu sayfada.

Bim Müşteri Hizmetleri

Bim 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası (0216) 564 03 03 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak Bim 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Bim ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bim Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, Bim iletişim mail adresi şu şekildedir: https://www.bim.com.tr/Categories/679/bize-ulasin.aspx

Bim WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden Bim müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, Bim WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

Bim Canlı Destek

Bim canlı destek bağlantısını kullanarak Bim müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

Bim Canlı Destek: https://www.bim.com.tr/Categories/679/bize-ulasin.aspx

Bim Adresi

Bim genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

Bim Genel Merkez Adresi: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Bim Şikayet Hattı

Bim şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bim şikayet numarası: (0216) 564 03 03 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın