anker iletişim bilgileri

anker Telefon Numarası0850 460 14 14
anker WhatsApp HattıMaalesef bulunmamaktadır.
anker Mail Adresikurumsal@anker-tr.com
anker AdresiMerkez :Seba Office Boulevard Ayazağa mah. Mimar Sinan Sok. No:21 D Blok Kat:4D:29 , 34485 Sarıyer / İstanbul
anker Canlı Destekhttps://anker-tr.com/pages/iletisim
anker Web Sitesihttps://anker-tr.com/

Anker Müşteri Hizmetleri

anker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, anker WhatsApp hattı ve anker iletişim mail adresi gibi kuruluşa ulaşabileceğiniz tüm anker iletişim bilgileri bu sayfada.

2011 yılının Eylül ayında Çin merkezli olarak kurulan Anker; akıllı elektronik ürünler, USB ve türevi kablolar gibi tüketici elektroniği ürünleri ile bilinir. Ayrıca son zamanlarda ürün çeşitliiğini arttırarak; robot süpürge, hoparlör gibi pek çok kategoride ürünler üretir.

anker Müşteri Hizmetleri

anker 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 460 14 14 olarak belirtilmiştir. Bu numarayı arayarak anker 0850 li çağrı merkezi yetkilisiyle görüşebilirsiniz. anker ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri ve taleplerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

anker Mail Adresi

E-posta yolu ile ulaşmak isterseniz, anker iletişim mail adresi şu şekildedir: kurumsal@anker-tr.com

anker WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden anker müşteri temsilcisine ulaşmak isterseniz, anker WhatsApp hattı numarası şu şekildedir: Maalesef bulunmamaktadır.

anker Canlı Destek

anker canlı destek bağlantısını kullanarak anker müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir; yazışarak gerekli irtibatı kurabilirsiniz.

anker Canlı Destek: https://anker-tr.com/pages/iletisim

anker Adresi

anker genel müdürlük adresi resmi web sayfasında belirttiği üzere şu şekildedir:

anker Genel Merkez Adresi: Merkez :Seba Office Boulevard Ayazağa mah. Mimar Sinan Sok. No:21 D Blok Kat:4D:29 , 34485 Sarıyer / İstanbul

anker Şikayet Hattı

anker şikayet hattı üzerinden kuruluşa ilişkin tüm sorunlarınızı ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim yollarından da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. anker şikayet numarası: 0850 460 14 14 olarak belirtilmiştir.

Yorum yapın